
شرح
LUXEON CoB represents a new breakthrough for arrays. The efficacies will be >160 LM/W برای محصولات 70CRI و 80CRI. با توجه به سطح ساطع کننده نور کوچک (LES) و صنعت- مقاومت در برابر حرارتی پیشرو ، Luxeon Cob به راحتی کار می کند و باعث می شود طرح های ساده و ارزان تر از لامپ های کمتری داشته باشند. Cobs Luxeon Hot-} آزمایش شده در 85 درجه-} شرایط عملیاتی دنیای واقعی - این بدان معنی است که می توان آزمایش اضافی را به حداقل رساند. LOXEON COB LED ها در Macadam Ellipse 3 مرحله ای در دسترس هستند و عملکرد نوری یکنواخت را در طیف گسترده ای از برنامه ها تضمین می کنند.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | لومیل |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های COB سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | cob - chip - on {{2} board |
| رنگ روشنایی: | سفیدی گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 5920 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 80 |
| زاویه مشاهده: | 115 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 1.2 A |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 34.8 V |
| رتبه بندی قدرت: | 41.8 W |
| طول: | 28 میلی متر |
| عرض: | 28 میلی متر |
| قد: | 1.5 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 85 C |
| رنگ لنز: | رنگ شده |
| ابعاد لنز: | 19 میلی متر |
| شکل لنز: | مسطح |
| شفافیت لنز: | پراکنده |
| سری: | هسته Cob Luxeon |
| بسته بندی: | لوله |
| برند: | لومیل |
| اندازه LED: | 28 میلی متر x 28 میلی متر x 1.5 میلی متر |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 50 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | فوکوس تازه |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| وزن واحد: | 0.572232 اونس |
تگ های محبوب: L2C5-30801211E1900 ، چین L2C5-30801211E1900 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







