
شرح
Luxeon 5050 یک بسته قدرت بالا است که از یک بسته فوق العاده قوی برای ایجاد طرح های فیکسچر مقرون به صرفه و قابل اعتماد استفاده می کند.}} uxeon 5050 او از یک بسته استاندارد 5050 صنایع صنایع استفاده می کند با یک سطح ساطع کننده نور نسبتاً کوچک (LES) .}} محصول شامل لوکسون 5050 هرکس ، لوکس 5050 LOXEON 5050 LES ، Square Les ، Square Les ، Les ، Loxeon 5050 Les ، Luxeon 5050 Les ، Luxeon 5050 Square Les ، Luxeon 5050 Les ، Luxeon 5050 Les ، Luxeon 5050 Les ، Luxeon 5050 Les ، Luxeon 5050 Les ، Luxeon 5050 Les ، Luxeon 5050 Les ، Luxeon 5050 Les. خطوط. Luxeon 5050 در 70CRI ، 80CRI و 90CRI با طیف گسترده ای از CCT ها ارائه می شود و هدف قرار دادن رنگ گرم را برای اطمینان از اینكه LED ها در شرایط رنگی قرار دارند ، در شرایط كاربرد 85 درجه.}}}}}}}} indechnalship {تحت عنوان Someon Grime-Enficialed Enfortional Enficialal Enficialal Enficinaled Enfortional Enfortional Enfortional Enfulare Out-Enficaled Out
| ویژگی محصول | مقدار نسبت |
|---|---|
| سازنده: | لومیل |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های باغبانی |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | 2020 (5050 متریک) |
| رنگ روشنایی: | سفید |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 667 LM |
| شاخص ارائه رنگ - CRI: | 70 |
| زاویه مشاهده: | 116 درجه |
| اگر - جریان رو به جلو: | 160 کارشناسی ارشد |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 24 V |
| رتبه بندی قدرت: | 3.8 W |
| طول: | 5 میلی متر |
| عرض: | 5 میلی متر |
| قد: | 0.7 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 105 C |
| رنگ لنز: | رنگ شده |
| ابعاد لنز: | 4.56 میلی متر |
| شکل لنز: | مسطح |
| شفافیت لنز: | پراکنده |
| سری: | Luxeon Sunplus 5050 |
| بسته بندی: | حلقه |
| برند: | لومیل |
| اندازه LED: | 5 میلی متر x 5 میلی متر |
| حساس به رطوبت: | بله |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | لوکس |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| وزن واحد: | 0.004030 اونس |
تگ های محبوب: L 150-3070502400000 ، چین L150-3070502400000}} تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







