
شرح
LED های XLAMP® XP - P سطح دستیابی به موفقیت و کنترل نوری را در یک ردپای XP آشنا ارائه می دهند. با حداکثر 700 لیتر در حداکثر جریان از یک LES بسیار کوچک ، XP- P زاویه های پرتو محکم تر و مسافت های پرتاب بسیار طولانی تر از هر LED XLAMP قبلی را امکان پذیر می کند. LED های XP- P P ساخته شده در برنامه های شدید ، با محدودیت دمای کار بالا و مقاومت در برابر گوگرد عالی ساخته شده اند. LED های XP- P برای برنامه های روشنایی که نیاز به شدت شدید از جمله خودروهای پس از فروش ، قابل حمل حرفه ای ، معماری و سرگرمی دارند ، بهینه می شوند.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | کری رهبری |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | SMD-2 |
| رنگ روشنایی: | سفید خنک |
| طول موج/دمای رنگ: | 5700 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 360 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 65 |
| زاویه مشاهده: | 115 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 1 A |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 3.58 V |
| رتبه بندی قدرت: | 3.5 W |
| طول: | 3.45 میلی متر |
| عرض: | 3.45 میلی متر |
| قد: | 0.75 میلی متر |
| حداکثر دمای کار: | + 85 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 3.45 میلی متر x 3.45 میلی متر |
| شکل لنز: | مربع |
| شفافیت لنز: | آب پاک |
| بسته بندی: | قرقره |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | ماسیرل |
| برند: | کری رهبری |
| پیکربندی: | مجرد |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
تگ های محبوب: xppawt - h0- 0000-0000U50E2 ، چین xppawt-h0-0000-0000U50E2 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







