
شرح
Array LED XLAMP® CXA1507 خانواده آرایه های بالاتری و چند منظوره را در یک سکوی کوچکتر و آسان استفاده می کند. با قابلیت اطمینان از روشنایی LED XLAMP ، سطح ساطع کننده کوچک و یکنواخت CXA1507 هم برنامه های روشنایی جهت دار و غیر جهت دار از جمله مقاوم سازی لامپ و طرح های لومینیر را امکان پذیر می کند. CXA1507 با استفاده از قوام رنگ 2 مرحله ای ، 3 مرحله و 4 مرحله و دارای یک منبع نوری 9 میلی متر ، سطح جدیدی از شار و اثربخشی را برای این فاکتور شکل به ارمغان می آورد. راهنمای طراحی LED خانواده CX اطلاعات اساسی در مورد الزامات استفاده از LED CXA1507 را با موفقیت در طرح های لامپ ارائه می دهد.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | کری رهبری |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های COB سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | cob - chip - on {{2} board |
| رنگ روشنایی: | سفید خنثی |
| طول موج/دمای رنگ: | 4000 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 840 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 80 |
| زاویه مشاهده: | 115 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 200 کارشناسی ارشد |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 36 V |
| رتبه بندی قدرت: | 14.8 W |
| طول: | 15.85 میلی متر |
| عرض: | 15.85 میلی متر |
| قد: | 1.7 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 85 C |
| رنگ لنز: | رنگ شده |
| ابعاد لنز: | 8.9 میلی متر |
| شکل لنز: | مسطح |
| شفافیت لنز: | پاک کردن |
| سری: | CXA1507 |
| بسته بندی: | لوله |
| برند: | کری رهبری |
| اندازه LED: | 15.85 میلی متر x 15.85 میلی متر x 1.7 میلی متر |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 100 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
تگ های محبوب: CXA1507-0000-000N0HG440G ، چین CXA1507-0000-000N0HG440G تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







