
شرح
آرایه LED XLAMP® CXB1512 عضو نسل دوم خانواده CXA است که تا 30 ٪ اثربخشی بالاتر و تا 20 ٪ لومن بالاتر از نسل اول را در همان LES ارائه می دهد. آرایه های LED CXA نسل دوم با عملکرد بالاتر ، یک قطره- را در به روزرسانی عملکرد به طرح های موجود در CXA LED برای کوتاه کردن زمان توسعه محصول فراهم می کند. علاوه بر این ، LED های CXB همچنین به تولید کنندگان نورپردازی اجازه می دهند تا با یک LES کوچکتر به عملکرد یکسان یا بهتر برسند و یک چراغ کوچکتر و تأثیرگذارتر را قادر می سازد. در سطل های 2 مرحله ای ، 3 مرحله ای و 5 مرحله ای Easywhite® و سطل های رنگی 2 مرحله ای و 3-Premium Premium موجود است ، CXB1512 LED باعث تولید لومن بالا و اثربخشی بالا در یک بسته استفاده می شود که نیاز به لحیم کاری بازتابی را از بین می برد. راهنمای طراحی LED Family CX اطلاعات اساسی در مورد الزامات استفاده از آرایه LED CXB1512 با موفقیت در طرح های لامپ ارائه می دهد.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | کری رهبری |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های COB سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | cob - chip - on {{2} board |
| رنگ روشنایی: | سفیدی گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 1290 LM |
| فهرست ارائه رنگ -} cri: | 90 |
| زاویه مشاهده: | 115 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 350 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 36 V |
| رتبه بندی قدرت: | 12.6 W |
| طول: | 15.85 میلی متر |
| عرض: | 15.85 میلی متر |
| قد: | 1.7 میلی متر |
| رنگ لنز: | رنگ شده |
| ابعاد لنز: | 8.9 میلی متر |
| شکل لنز: | مسطح |
| شفافیت لنز: | پاک کردن |
| سری: | CXB1512 |
| بسته بندی: | سینی |
| برند: | کری رهبری |
| اندازه LED: | 15.85 میلی متر x 15.85 میلی متر x 1.7 میلی متر |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 100 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | XLAMP |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| وزن واحد: | 0.129209 اونس |
تگ های محبوب: CXB1512-0000-000N0UK430G ، چین CXB1512-0000-000N0UK430G تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







