
شرح
این LED های SMD در یک بسته استاندارد PLCC8 صنعت بسته بندی شده اند. این LED های SMT با کارایی بالا 4 برای کار در طیف گسترده ای از برنامه ها طراحی شده اند. زاویه دید گسترده و روشنایی بالا باعث می شود این LED ها برای برنامه های کاربردی مناسب باشند.
ویژگی
• اندازه (میلی متر): 5.0 x 5.2 x 1.1
• طول موج غالب/CCT RED (619 - 624 nm) سبز (520 - 535 nm) آبی ({{2} nm) سفید (3000k/4000k/5000k/5700k)
• شدت درخشان (MCD) قرمز (3000 - 5860) سبز (7030 - 14400) آبی (1824 - 4180) سفید (7030 - 16800)
• سطح حساسیت رطوبت: 5a
• سرب - رایگان • ROHS سازگار
| ویژگی محصول | مقدار نسبت |
|---|---|
| سازنده: | کری رهبری |
| دسته محصول: | LED های رنگی Multi {0} |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های RGBW |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | PLCC-8 |
| رنگ روشنایی: | RGB ، سفید خنک |
| طول موج/دمای رنگ: | 624 نانومتر ، 535 نانومتر ، 475 نانومتر ، 5700 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 14 لیمتر ، 30 لیتر ، 8.2 لیتر ، 32 لیتر |
| اگر - جریان به جلو: | 100 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.1 V, 3 V, 3.1 V, 2.8 V |
| رتبه بندی قدرت: | 2.4 W |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| شکل لنز: | مستطیل |
| شفافیت لنز: | پراکنده |
| برند: | کری رهبری |
| حساس به رطوبت: | بله |
| بسته بندی: | قرقره |
| نوع محصول: | LED های رنگی Multi {0} |
| مقدار بسته کارخانه: | 4000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
تگ های محبوب: clq6c- tkw - s1l1r1h1h1h1h1h1rbb7935aa3 ، چین clq6c {{10} tkw - s1L1R1H1RBB7935AA3 تولید کنندگان ، تولید کنندگان ، تهیه کننده ها ، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







