
شرح
XLamp® XB-D LED عملکرد، قیمت و اندازه نسل بعدی را برای همه برنامههای روشنایی LED به ارمغان میآورد. ردپای XB-D طرحهای کوچکتر را با آرایههای متراکم برای اختلاط و تمرکز نور بهتر امکانپذیر میسازد.
XB-D ردپای مشترک و طراحی بسته یکنواخت را در تمام پیکربندیهای سفید و رنگی به اشتراک میگذارد، و طراحیهای بورد و نوری را برای بسیاری از سیستمهای LED ساده میکند. XB-D برای کاهش چشمگیر هزینه سیستم در هر برنامه روشنایی، از نورپردازی داخلی و خارجی گرفته تا نورپردازی معماری و حمل و نقل، بهینه شده است.
| ویژگی محصول | ارزش صفت |
|---|---|
| سازنده: | کری ال ای دی |
| دسته بندی محصول: | ال ای دی های سفید |
| RoHS: | جزئیات |
| محصول: | ال ای دی های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | SMD-2 |
| رنگ روشنایی: | سفید گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شار نورانی/شار تابشی: | 93.9 lm |
| شاخص رندر رنگ - CRI: | 80 |
| زاویه دید: | 115 درجه |
| اگر - جریان رو به جلو: | 350 میلی آمپر |
| Vf - ولتاژ جلو: | 2.9 V |
| رتبه بندی قدرت: | 3 W |
| طول: | 2.45 میلی متر |
| عرض: | 2.45 میلی متر |
| قد: | 1.84 میلی متر |
| حداکثر دمای عملیاتی: | + 85 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 2.17 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | آب شفاف |
| سری: | XB-D White |
| بسته بندی: | قرقره |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | MouseReel |
| برند: | کری ال ای دی |
| اندازه LED: | 2.45 × 2.45 × 1.84 میلی متر |
| نوع محصول: | ال ای دی های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | ال ای دی ها |
| نام تجاری: | XLamp |
| نوع: | LED های کم مصرف |
| Vr - ولتاژ معکوس: | 5 V |
تگ های محبوب: xbdawt-00-0000-000000be7، چین xbdawt-00-0000-000000be7 تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







