
skmw30f-12
مبدل های جدا شده DC/DC - از طریق سوراخ 9-36vin 12Vout 2500MA DIP ISO Reg
شرح
میانگین Well SKMW30 و DKMW30 30 W DC -} مبدل های تنظیم شده DC یک محدوده ورودی گسترده 4: 1 و 30W قدرت را در یک بسته DIP 1 "x 1" با صنعت {8} pinout استاندارد ارائه می دهند. این واحدها در خروجی یک یا دوگانه با راندمان بالا تا 90 ٪ ، 1.5 کیلو ولت ارائه می شوددی سیi/p-} O/P ولتاژ جداسازی ، و - 40 درجه تا +85 درجه دمای عملیاتی. مبدل ها مطابق با استانداردهای کلاس A EN55032 بدون اجزای اضافی هستند. میانگین Well SKMW30 و DKMW30 30 W DC-DC تنظیم شده برای کنترل صنعتی ، شبکه های بی سیم ، ارتباطات از راه دور ، برنامه های معماری قدرت توزیع شده و موارد دیگر ایده آل هستند.
ویژگی
- 30W ، بسته 1 "x1" با صنعت- pinout استاندارد
- 4: 1 دامنه ورودی گسترده
- -40 درجه تا +85 درجه دمای عملیاتی
- حداقل بار لازم نیست
- مطابق با الزامات کلاس A EN55032 بدون اجزای اضافی
- راندمان بالا تا 90 ٪
- مدار کوتاه (مداوم) ، اضافه بار ، ولتاژ و حفاظت از ولتاژ ورودی
- 1.5 کیلو ولتدی سیانزوا I/O
- از راه دور کنترل/خاموش کننده خروجی و پیرایش (10 ٪)
- گارانتی 3 ساله
برنامه
- سیستم های مخابراتی / دیتاکوم
- شبکه های بی سیم
- ساز
- مورد تجزیه و تحلیل
- امکانات کنترل صنعتی
- ردیاب
- سوئیچ داده ها
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | خوب |
| دسته محصول: | مبدل های DC/DC جدا شده - از طریق سوراخ |
| rohs: | جزئیات |
| سبک نصب: | از طریق سوراخ |
| تعداد خروجی ها: | 1 خروجی |
| قدرت خروجی: | 30 W |
| ولتاژ ورودی ، اسمی: | 24 V |
| ولتاژ ورودی - min: | 9 V |
| ولتاژ ورودی - حداکثر: | 36 V |
| ولتاژ خروجی - کانال 1: | 12 V |
| جریان خروجی - کانال 1: | 2.5 A |
| ولتاژ انزوا: | 1.5 کیلو ولت |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 85 C |
| طول: | 25.4 میلی متر (1 اینچ) |
| عرض: | 25.4 میلی متر (1 اینچ) |
| قد: | 10.2 میلی متر (0.402 اینچ) |
| صنعت: | صنعتی |
| محصول: | جدا شده |
| سری: | SKMW30 & DKMW30 |
| برند: | خوب |
| ولتاژ ورودی: | 9 ولت تا 36 ولت |
| بسته بندی: | لوله |
| نوع محصول: | مبدل های DC -} DC |
| مقدار بسته کارخانه: | 12 |
| زیر مجموعه: | مبدل های DC - DC |
| وزن واحد: | 0.634931 اونس |
تگ های محبوب: SKMW30F-12 ، چین SKMW30F-12 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







