
شرح
سری سیاه اسلوون (940 نانومتر) درجه- 150 درجه
برنامه
- ردیابی چشم
- شناخت ژست
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | AMS Osram |
| دسته محصول: | انتشار دهنده های مادون قرمز |
| محدودیت های حمل و نقل: |
Mouser در حال حاضر این محصول را در منطقه شما نمی فروشد . |
| rohs: | جزئیات |
| طول موج: | 940 نانومتر |
| شدت تابشی: | 280 مگاوات در SR |
| زاویه پرتو: | 150 درجه |
| اگر - جریان رو به جلو: | 1 A |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.75 V |
| رتبه بندی قدرت: | 3.4 W |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 125 C |
| صلاحیت: | AEC-Q100 |
| بسته بندی: | حلقه |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | ماسیرل |
| برند: | AMS Osram |
| زمان پاییز: | 15 نانومتر |
| رنگ روشنایی: | مادون قرمز |
| حساس به رطوبت: | بله |
| نوع محصول: | IR Emitters (LED های IR) |
| زمان ظهور: | 10 ns |
| مقدار بسته کارخانه: | 600 |
| زیر مجموعه: | ارتباطات داده های مادون قرمز |
| زاویه مشاهده: | 150 درجه |
| قسمت # نام مستعار: | Q65111A5997 |
| وزن واحد: | 0.001129 اونس |
تگ های محبوب: SFH 4726S ، تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه SFH 4726S, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, SFH 4726AS
یک جفت:SFH 4726AS A01
بعدی:SFH 4727AS
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







