
شرح
OSLON ™ Square GW CSSRM3.pm نسل پنجم میدان اسلوون با عملکرد پیشرفته. بیشترین قدرت جمع و جور- LED با استحکام برتر شناخته شده ، قابلیت اطمینان بالا ، طول عمر طولانی و مقاومت حرارتی کم.
برنامه
- کشاورزی و باغبانی
- سرگرمی
- روشنایی در فضای باز و صنعتی
ویژگی
{{0} بسته: بسته سرامیکی SMT با لنزهای سیلیکونی
{{0} typ. پرتودرمانی: 120 درجه (لامبرتیان امیتر)
- دمای رنگ: 2200k - 6500 k
-} cri: 70 (min.) ، 72 (typ.) ، r9: -40 (min.)
- esd: 8 kV acc. به ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM ، کلاس 3B)
- شار درخشان: تایپ . 357 lm @ 4000 k ، 85 درجه
- کارآیی درخشان: تایپ . 182 lm/w @ 4000 k ، 85 درجه
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده: | AMS Osram |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | 1212 (3030 متریک) |
| رنگ روشنایی: | سفید خنک |
| طول موج/دمای رنگ: | 5700 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 350 LM |
| فهرست ارائه رنگ -} cri: | 70 |
| زاویه مشاهده: | 120 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 700 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.8 V |
| رتبه بندی قدرت: | 2 W |
| طول: | 3 میلی متر |
| عرض: | 3 میلی متر |
| قد: | 2.09 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 125 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 2.79 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | پاک کردن |
| سری: | GW CSSRM3.pm |
| بسته بندی: | حلقه |
| برند: | AMS Osram |
| حساس به رطوبت: | بله |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| 3000 | |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | اودلون |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| قسمت # نام مستعار: | Q65113A3195 |
تگ های محبوب: gw cssrm3.pm - n8p1 - a232-1 ، چین GW CSSRM3.PM-N8P1-A232-1 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, SFH 4726AS
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







