
شرح
OSLON® Square GW CSSRM3.EM نسل پنجم میدان اسلوون با الگوی تشعشع بهبود یافته و عملکرد پیشرفته. بیشترین قدرت جمع و جور- LED با استحکام برتر شناخته شده ، قابلیت اطمینان بالا ، طول عمر طولانی و مقاومت حرارتی کم.
برنامه
- سرگرمی
- روشنایی داخلی
- روشنایی در فضای باز و صنعتی
ویژگی
{{0} بسته: بسته سرامیکی SMT با لنز سیلیکون
{{0} typ. پرتودرمانی: 120 درجه (لامبرتیان امیتر)
- دمای رنگ: 2700k - 5700 k
-} cri: 80 (min.) ، 82 (typ.) ، r9: 0 (min.)
- esd: 8 kV acc. به ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM ، کلاس 3B)
- شار درخشان: تایپ . 301 lm @ 3000 k ، 85 درجه
- کارآیی درخشان: تایپ . 153 lm/w @ 3000 k ، 85 درجه
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | AMS Osram |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | |
| رنگ روشنایی: | سفیدی گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3500 K |
| شدت درخشان: | 101 سی دی |
| شار درخشان/شار تابشی: | 320 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 80 |
| زاویه مشاهده: | 120 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 700 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.8 V |
| رتبه بندی قدرت: | 2 W |
| طول: | 3 میلی متر |
| عرض: | 3 میلی متر |
| قد: | 2.02 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 125 C |
| سری: | GW CSSRM3.EM |
| بسته بندی: | حلقه |
| بسته بندی: | نوار برش |
| برند: | AMS Osram |
| حساس به رطوبت: | بله |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| 3000 | |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | اودلون |
| نوع: | LED های کم مصرف |
| قسمت # نام مستعار: | GW CSSRM3.EM- N3N6-XX56-1-700-R33 Q65113A5018 |
تگ های محبوب: gw cssrm3.em {{1} n3n6 - xx56-1 ، چین gw cssrm3.em-n3n6-xx56-1 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, SFH 4726AS
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







