
شرح
OSLON® Square GW CSSRM3.cm نسل پنجم میدان اسلوون با عملکرد پیشرفته. بیشترین قدرت جمع و جور- LED با استحکام برتر شناخته شده ، قابلیت اطمینان بالا ، طول عمر طولانی و مقاومت حرارتی کم.
برنامه
- سرگرمی
- روشنایی داخلی
- روشنایی پزشکی
- نورپردازی در فضای باز و صنعتی
ویژگی
بسته- بسته: بسته سرامیکی SMD با لنز سیلیکون
{{0} typ. پرتودرمانی: 120 درجه (امیتر لامبرتیان)
- کلاس استحکام خوردگی: 3B
- دمای رنگ: 5000k - 6500 k
- cri: 90 (min.) ، 92 (typ.) ، r9: 50 (min.)
- ESD: 8 کیلو ولت ACC. به ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM ، کلاس 3B)
- tlci: 98 (تایپ.) ، R9: 80 (دقیقه) @ 5700 k
- شار درخشان: تایپ . 288 lm @ 5700 k ، 85 درجه
- کارآیی درخشان: تایپ . 146 lm @ 5700 k ، 85 درجه
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | AMS Osram |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | |
| رنگ روشنایی: | سفید خنثی |
| طول موج/دمای رنگ: | 6500 K |
| شدت درخشان: | 85.8 سی دی |
| شار درخشان/شار تابشی: | 265 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 90 |
| زاویه مشاهده: | 120 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 700 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.81 V |
| رتبه بندی قدرت: | 2 W |
| طول: | 3 میلی متر |
| عرض: | 3 میلی متر |
| قد: | 2.02 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 125 C |
| سری: | GW CSSRM3.CM |
| بسته بندی: | حلقه |
| بسته بندی: | نوار برش |
| برند: | AMS Osram |
| حساس به رطوبت: | بله |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| 600 | |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | اودلون |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| قسمت # نام مستعار: | Q65113A3898 |
تگ های محبوب: gw cssrm3.cm - mfn3 - xx51-1 ، چین gw cssrm3.cm-mfn3-xx51-1 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, SFH 4726AS
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







