
شرح
OSLON® Square GW CSSRM1.BM عملکرد بالاتر. مقاومت حرارتی پایین. دامنه گسترده ای از شرایط رانندگی. این سیستم دوم سیستم عامل-} LON Square است.
برنامه
- سرگرمی
- روشنایی داخلی
- روشنایی پزشکی
- نورپردازی در فضای باز و صنعتی
ویژگی
{{0} بسته: بسته سرامیکی SMT با لنزهای سیلیکونی
{{0} typ. پرتودرمانی: 120 درجه (لامبرتیان امیتر)
- دمای رنگ: 2700k - 4000 k
-} cri: 95 (min.) ، 97 (typ.)
- Maintenance Lumen: نتایج آزمون مطابق IESNA LM-80 موجود
- esd: 8 kV acc. به ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM ، کلاس 3B)
- شار درخشان: تایپ . 192 lm @ 3000 k ، 85 درجه
- کارآیی درخشان: تایپ . 98 lm/w @ 3000 k ، 85 درجه
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | AMS Osram |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| محدودیت های تحویل: |
Mouser در حال حاضر این محصول را در منطقه شما نمی فروشد. |
| rohs: | |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته/مورد: | SMD-2 |
| رنگ روشنایی: | سفیدی گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شدت درخشان: | 63.3 سی دی |
| شار درخشان/شار تابشی: | 192 LM |
| فهرست ارائه رنگ -} cri: | 95 |
| زاویه مشاهده: | 120 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 700 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.8 V |
| رتبه بندی قدرت: | 2 W |
| طول: | 3 میلی متر |
| عرض: | 3 میلی متر |
| قد: | 1.88 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 125 C |
| سری: | GW CSSRM1.bm |
| بسته بندی: | حلقه |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | ماسیرل |
| برند: | AMS Osram |
| اندازه LED: | 3.1 میلی متر x 3.1 میلی متر x 1.95 میلی متر |
| حساس به رطوبت: | بله |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| 600 | |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | اودلون |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| قسمت # نام مستعار: | Q65111A8018 GW CSSRM1.BM - LTMP-} xx57-1 Q65111A8018 |
| وزن واحد: | 29 میلی گرم |
تگ های محبوب: gw cssrm1.bm - lumq - xx57-} 1 ، چین gw cssrm1.bm-}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}} تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ها, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, SFH 4726AS
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







