
شرح
OSLON® SSL 80 GW CS8PM1.EM عملکرد بالاتر. مقاومت حرارتی پایین. دامنه گسترده ای از شرایط رانندگی. این LED نسل جدید OSLON SSL LED یک الگوی تابش مقدماتی را ارائه می دهد و آن را به عنوان انتخاب ایده آل برای برنامه های روشنایی نقطه ای ارائه می دهد.
برنامه
- سرگرمی
- روشنایی داخلی
- روشنایی در فضای باز و صنعتی
ویژگی
{{0} بسته: بسته سرامیکی SMT با لنزهای سیلیکونی
{{0} typ. تابش: 80 درجه
- دمای رنگ: 2500k - 5000 k
-} cri: 80 (min.) ، 82 (typ.) ، r9: 0 (min.)
- esd: 8 kV acc. به ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM ، کلاس 3B)
- شار درخشان: تایپ . 134 lm @ 3000 k ، 85 درجه
- کارآیی درخشان: تایپ . 134 lm/w @ 3000 k ، 85 درجه
|
ویژگی محصول |
مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | AMS Osram |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| رنگ روشنایی: | سفید |
| طول موج/دمای رنگ: | 4000 K |
| شدت درخشان: | 61.3 سی دی |
| شار درخشان/شار تابشی: | 117 LM |
| فهرست ارائه رنگ -} cri: | 80 |
| زاویه مشاهده: | 80 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 350 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.85 V |
| رتبه بندی قدرت: | 1 W |
| طول: | 3 میلی متر |
| عرض: | 3 میلی متر |
| قد: | 2.21 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 125 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 2.648 میلی متر x 1.6 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | پاک کردن |
| سری: | GW CS8PM1.EM |
| بسته بندی: | قرقره |
| بسته بندی: | نوار برش |
| برند: | AMS Osram |
| ویژگی ها: | ESD: 8 کیلو ولت ACC. به ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM ، کلاس 3B) ، عملکرد بالاتر ، مقاومت حرارتی پایین |
| حساس به رطوبت: | بله |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| 600 | |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | اودلون |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| قسمت # نام مستعار: | gw cs8pm1.em - lplr - xx59-1-350-r18 Q65113a5704 |
تگ های محبوب: gw cs8pm1.em - lslu - xx55 - 1 ، چین gw cs8pm1.em -}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}} تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه ، کارخانه, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, SFH 4726AS
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







