
شرح
OSCONIQ® P 3030 GV QSSPA1.13 The Osconiq P 3030 Colors Family LED با استحکام شناخته شده ، قابلیت اطمینان بالا ، طول عمر طولانی ، مقاومت حرارتی کم. بسته بندی و اثبات شده 3 میلی متر x 3mm و ردپای ایجاد شده. کاملاً پرداختن به برنامه هایی که خواستار راندمان بالا و طول عمر طولانی هستند.
برنامه
- کشاورزی و باغبانی
- سرگرمی - روشنایی داخلی
- روشنایی در فضای باز و صنعتی
ویژگی
بسته- بسته: بسته اپوکسی SMD
{{0} typ. تابش: 120 درجه
- Maintenance Lumen: نتایج آزمون مطابق IESNA LM-80 موجود است
- esd: 8 kV acc. به ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM ، کلاس 3B)
- شار درخشان: تایپ . 90 lm
- کارآیی درخشان: تایپ . 88 lm/w
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | AMS Osram |
| دسته محصول: | LED های یک رنگ |
| rohs: | |
| محصول: | LED های سبز |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| طول موج/دمای رنگ: | 494 نانومتر |
| رنگ روشنایی: | سبز |
| شار درخشان/شار تابشی: | 86.5 lm |
| اگر - جریان به جلو: | 350 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.93 V |
| رتبه بندی قدرت: | 1 W |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 2.73 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | پاک کردن |
| سری: | GV QSSPA1.13 |
| بسته بندی: | قرقره |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | ماسیرل |
| برند: | AMS Osram |
| قد: | 0.75 میلی متر |
| طول: | 3 میلی متر |
| شدت درخشان: | سی دی 24.1 |
| حداکثر دمای کار: | + 125 C |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حساس به رطوبت: | بله |
| نوع محصول: | LED های یک رنگ |
| 900 | |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | اسونیک |
| نوع: | LED های یک رنگ |
| زاویه مشاهده: | 130 درجه |
| عرض: | 3 میلی متر |
| قسمت # نام مستعار: | Q65112A9486 |
| وزن واحد: | 0.000847 اونس |
تگ های محبوب: gv qsspa1.13 - jzkz - v1v6-1 ، چین gv qsspa1.13-jzkz-v1v6-1 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, SFH 4726AS
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







