
شرح
ویژگی ها:
- تراشه بزرگ و یکپارچه با منطقه ساطع کننده یکنواخت 9 میلی متر مربع
- خروجی نوری بسیار بالا: حداکثر 5400 لومن در 18A از یک تراشه واحد.
- UN - محصور شده برای اتصال نوری در برنامه های Etenduelimited ایده آل است.
- دمای رنگ معمولی 5700K.
- بسته هدایت حرارتی بالا - اتصالات به مورد مقاومت حرارتی تنها 0.5 درجه /w.
- بسته بندی سطح سطح جدا شده 10 x 11 mm2.
- سازگار با محیط زیست ، سازگار با ROHS و نیازهای دستیابی
برنامه
- فیبر - Illumination همراه: آندوسکوپی ، بینایی دستگاه ، ابزار دقیق.
- نورپردازی معماری و سرگرمی - چراغهای باریک باریک.
- چراغ
- چراغ های جستجو
- خودرو پس از -} بازار / چراغ های نورافکن
- روشنایی قابل حمل تاکتیکی
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | دستگاه های لامپ |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| رنگ روشنایی: | کاربرد سفید خاص |
| طول موج/دمای رنگ: | 5700 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 2780 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 70 |
| زاویه مشاهده: | 120 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 9 A |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 3.1 V |
| رتبه بندی قدرت: | 27 W |
| طول: | 11 میلی متر |
| عرض: | 10 میلی متر |
| قد: | 1.54 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 85 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| شکل لنز: | مربع |
| شفافیت لنز: | پاک کردن |
| بسته بندی: | سینی |
| برند: | دستگاه های لامپ |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 50 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نوع: | Mid - LED های برق |
تگ های محبوب: SBT - 90- WDS-F72-SA600 ، چین SBT-90-WDS-F72-SA600 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه
یک جفت:SST - 20-W35H-A120-J3351
بعدی:CXM-14-50-80-36-AC40
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







