
شرح
Luxeon Rebel Plus با بالاترین اثربخشی و بازده نور ممکن از یک بسته استاندارد 4530 صنعت با گنبد 2.5mm2 طراحی شده است. با آزمایش داغ و رنگ آمیزی رنگ ، هر Rebel Plus Luxeon Plus در شرایط عملیاتی دنیای واقعی-85 آزمایش و مشخص می شود. کنترل رنگ استثنایی ما سادگی طراحی را برای تولید کنندگان لامپ امکان پذیر می کند و تضمین می کند که می توانند در قوام رنگ از LED به LED اطمینان داشته باشند. کیفیت برتر نور ، تولید نور و اثربخشی دنیای واقعی باعث می شود عملکرد پیشرو و توسعه راه حل کارآمد در طیف گسترده ای از بخش های روشنایی در فضای باز و صنعت.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | لومیل |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | 4530 |
| رنگ روشنایی: | سفیدی گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 2700 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 85 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 80 |
| زاویه مشاهده: | 120 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 350 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.76 V |
| رتبه بندی قدرت: | 1 W |
| طول: | 4.61 میلی متر |
| عرض: | 3.17 میلی متر |
| قد: | 2.1 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 135 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 2.5 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | آب پاک |
| سری: | لوکسون شورشی پلاس |
| بسته بندی: | قرقره |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | ماسیرل |
| برند: | لومیل |
| اندازه LED: | 4.61 میلی متر x 3.17 میلی متر x 2.1 میلی متر |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | لوکس |
| نوع: | Mid - LED های برق |
| وزن واحد: | 0.005046 اونس |
تگ های محبوب: LX18-P127-3 ، چین LX18-P127-3 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







