
شرح
محدوده هسته COB Luxeon - چگالی بالا بر دستیابی به بالاترین قدرت شمع پرتو مرکز (CBCP) متمرکز است. با تمرکز روی سطوح ساطع کننده نور 6 ، 9 و 11 میلی متر ، می توانیم دامنه شار را به اندازه 8000 لومن بپوشانیم. با استفاده از ابعاد مکانیکی دامنه هسته COB Luxeon ما ، دامنه چگالی بالا همچنین از توانایی استفاده از اکوسیستم دارندگان ، اپتیک و درایور بهره می برد.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | لومیل |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های COB سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | cob - chip - on {{2} board |
| رنگ روشنایی: | سفیدی گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 1248 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 90 |
| زاویه مشاهده: | 115 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 350 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 37 V |
| رتبه بندی قدرت: | 13 W |
| طول: | 15 میلی متر |
| عرض: | 12 میلی متر |
| قد: | 1.5 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 105 C |
| رنگ لنز: | رنگ شده |
| ابعاد لنز: | 6 میلی متر |
| شکل لنز: | مسطح |
| شفافیت لنز: | پراکنده |
| سری: | هسته Cob Luxeon |
| بسته بندی: | لوله |
| برند: | لومیل |
| اندازه LED: | 12 میلی متر x 15 mm x 1.5mm |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 100 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | فوکوس تازه |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| وزن واحد: | 0.111191 اونس |
تگ های محبوب: L2C5-30901202EH600 ، چین L2C5-30901202EH600 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
یک جفت:L2C4-3080-M02E0900
بعدی:L2C4-3090-L04E1200
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







