
شرح
Luxeon TX برای ارائه اثربخشی بالا با چگالی شار بالا طراحی شده است تا کنترل پرتوهای محکم را در برنامه های جهت دار و بالا لومن فعال کند. با آزادی از عملکرد و عملکرد پیشرو ، LEDS Luxeon TX در دمای عملیاتی دنیای واقعی ، 85 درجه ، مشخص ، هدفمند و آزمایش شده است تا در عملکرد برنامه- اطمینان حاصل شود. LOXEON TX LED ها با ترکیب ترکیب کامل از کارآیی بالا و هزینه کم سیستم ، بهینه سازی سیستم را امکان پذیر می کنند ، در حالی که دمای رنگ همبستگی محکم ، قوام در نقطه رنگ سیستم را تضمین می کند.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | لومیل |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | 1515 (3737 متریک) |
| رنگ روشنایی: | سفید خنک |
| طول موج/دمای رنگ: | 5700 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 312 LM |
| فهرست ارائه رنگ -} cri: | 70 |
| زاویه مشاهده: | 120 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 700 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.8 V |
| رتبه بندی قدرت: | 2 W |
| طول: | 3.7 میلی متر |
| عرض: | 3.7 میلی متر |
| قد: | 2.018 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 135 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 3.3 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | آب پاک |
| سری: | Luxeon TX |
| بسته بندی: | قرقره |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | ماسیرل |
| برند: | لومیل |
| اندازه LED: | 3.7 میلی متر x 3.7 میلی متر x 2.018 میلی متر |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | لوکس |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| وزن واحد: | 0.010769 اونس |
تگ های محبوب: L1T2-5770000000000 ، چین L1T2-57700000000 تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







