
شرح
Luxeon HL4X یک نمایشگر ویژه با قدرت بالا- گنبدی گنبدی است که برای برنامه های کاربردی در فضای باز و صنعتی مانند چراغ های خیابانی و چراغ های خلیج بالا مناسب است. Luxeon HL4X حداکثر خروجی لومن و اثربخشی کلی سیستم را در یک بسته استاندارد 3535 صنعت با ردپای 3 نوار فراهم می کند. با وجود نور فراوان از یک دستگاه LES کوچک و توانایی حفظ جریان های درایو بالا ، برای طرح های فیکسچر و نوری با هزینه ای با هزینه مناسب است.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | لومیل |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | 1414 (3535 متریک) |
| رنگ روشنایی: | سفید خنک |
| طول موج/دمای رنگ: | 5700 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 680 لیتر |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 70 |
| زاویه مشاهده: | 120 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 1.4 A |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.87 V |
| طول: | 3.45 میلی متر |
| عرض: | 3.45 میلی متر |
| قد: | 2.35 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 135 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 1.7 میلی متر x 1.7 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | پاک کردن |
| سری: | Luxeon HL4x |
| بسته بندی: | قرقره |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | ماسیرل |
| برند: | لومیل |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 800 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
تگ های محبوب: L1HX-5770400000000 ، چین L1HX-5770400000000 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
یک جفت:L150-50705030000S0
بعدی:نه
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







