
شرح
Luxeon SunPlus 5050 یک LED با قدرت بالا با استفاده از یک بسته بندی سطح سطح صنعت صنعت 5050 با یک سطح ساطع کننده نور کوچک (LES) است. Luxeon SunPlus 5050 با استفاده از عملکرد و عمر طولانی با CCT از 2200k تا 6500k و CRIS 70 ، 80 و 90 ، دارای-}}-}}-
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | لومیل |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های باغبانی |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | 2020 (5050 متریک) |
| رنگ روشنایی: | سفیدی گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3500 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 686 LM |
| فهرست ارائه رنگ -} cri: | 70 |
| زاویه مشاهده: | 116 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 640 کارشناسی ارشد |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 6 V |
| رتبه بندی قدرت: | 3.8 W |
| طول: | 5 میلی متر |
| عرض: | 5 میلی متر |
| قد: | 0.7 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 105 C |
| رنگ لنز: | رنگ شده |
| ابعاد لنز: | 4.56 میلی متر |
| شکل لنز: | مسطح |
| شفافیت لنز: | پراکنده |
| سری: | Luxeon Sunplus 5050 |
| بسته بندی: | قرقره |
| برند: | لومیل |
| حساس به رطوبت: | بله |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | لوکس |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| وزن واحد: | 0.016491 اونس |
تگ های محبوب: L150-3570500600000 ، چین L150-3570500600000 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
یک جفت:LXR7-RW50
بعدی:L1SP- drd0002000000
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







