
شرح
LUXEON 3030 2D یک LED با شار بالا و داغ-ال ای دی با توان متوسط با هدف رنگی است. هدف گیری رنگی داغ تضمین می کند که LED ها در شرایط کاربردی در محدوده هدف رنگی قرار دارند-85 درجه. LUXEON 3030 2D Line با استفاده از بستهبندی استاندارد صنعتی 3.0 میلیمتر x 3.0 میلیمتر و محلول امیتر روی سطح 6 ولت، در همه ANSI CCTها عرضه میشود و کارایی و قابلیت اطمینان مورد نیاز را برای بازارهای روشنایی داخلی و خارجی ارائه میکند.
| ویژگی محصول | ارزش صفت |
|---|---|
| سازنده: | لومیلدز |
| دسته بندی محصول: | ال ای دی های سفید |
| RoHS: | جزئیات |
| محصول: | ال ای دی های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | 3030 |
| رنگ روشنایی: | سفید گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شار نورانی/شار تابشی: | 113 lm |
| شاخص رندر رنگ - CRI: | 80 |
| زاویه دید: | 116 درجه |
| اگر - جریان رو به جلو: | 120 میلی آمپر |
| Vf - ولتاژ پیشروی: | 6 V |
| رتبه بندی قدرت: | 720 مگاوات |
| طول: | 3 میلی متر |
| عرض: | 3 میلی متر |
| قد: | 0.66 میلی متر |
| حداقل دمای عملیاتی: | - 40 C |
| حداکثر دمای عملیاتی: | + 105 C |
| رنگ لنز: | رنگی |
| ابعاد لنز: | 2.6 میلی متر |
| شکل لنز: | تخت گرد |
| شفافیت لنز: | پراکنده شده است |
| سری: | LUXEON 3030 2D |
| بسته بندی: | قرقره |
| برند: | لومیلدز |
| حساس به رطوبت: | بله |
| نوع محصول: | ال ای دی های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 5000 |
| زیر مجموعه: | ال ای دی ها |
| نام تجاری: | LUXEON |
| نوع: | الایدیهای برق متوسط- |
| وزن واحد: | 0.082453 اونس |
تگ های محبوب: l130-3080003000x21، چین l130-3080003000x21 تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
یک جفت:L130-5780003000X21
بعدی:L130-5080003000X21
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







