
شرح
LED های XLAMP® XP -} G3 برای برنامه های روشنایی لومن -} بهینه سازی می شوند که در آن اثربخشی و کنترل نوری بسیار مهم هستند ، مانند جاده ، قابل حمل و باغبانی. پلت فرم جمع و جور و اثبات شده 3.45 mm XP دارای یک اکوسیستم عالی از اپتیک و راه حل های سیستم در دسترس است و به تولید کنندگان روشنایی این امکان را می دهد تا روند طراحی خود را ساده کنند و زمان را به بازار عرضه کنند.
LED های XP -} G3 در دسترس هستند و دو نسخه مختلف آبی سفید و سلطنتی: خط استاندارد و S. XP - G3 عکس قرمز در نسخه خط S موجود است. نسخه استاندارد سفید بهترین - را در - کلاس TM - 21 طول عمر و پایداری رنگ با گذشت زمان ارائه می دهد. نسخه های خط S از رنگ سفید ، آبی و عکس قرمز ، راندمان بهبود یافته ، بهترین- در - مقاومت گوگرد کلاس و سیستم بهتر {12} قابلیت اطمینان از طریق چرخه سوئیچینگ و کم نور. با استفاده از این نسخه های خط S ، Cree LED فناوری LED با قدرت بالا را ارائه می دهد که برای برنامه های روشنایی عمومی و باغبانی بهینه شده است که سنسورها و سوئیچ ها در آن رایج هستند.
در این سند ، اصطلاحات سفید ، آبی رویال و عکس قرمز نشانگر سفید ، آبی آبی یا عکس قرمز XP- G3 بدون در نظر گرفتن ویژگی های استاندارد یا خط آن است. از اصطلاحات استاندارد و خط S در صورت لزوم برای تمایز عملکرد استاندارد XP- G3 LED از XP - G3 LED با گزینه S LENE استفاده می شود.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | کری رهبری |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | SMD-2 |
| رنگ روشنایی: | سفیدی گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 164 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 70 |
| زاویه مشاهده: | 125 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 350 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.7 V |
| رتبه بندی قدرت: | 1 W |
| طول: | 3.45 میلی متر |
| عرض: | 3.45 میلی متر |
| قد: | 2.26 میلی متر |
| حداکثر دمای کار: | + 85 C |
| رنگ لنز: | زرد |
| ابعاد لنز: | 3.06 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | پاک کردن |
| سری: | XLAMP XP - G3 |
| بسته بندی: | قرقره |
| برند: | کری رهبری |
| اندازه LED: | 3.45 میلی متر x 3.45 میلی متر x 2.26 میلی متر |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نوع: | LED های کم مصرف |
تگ های محبوب: xpgdwt - b1 - 0000-00le7 ، چین xpgdwt-b1-0000-00LE7 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







