
شرح
XLAMP® XM - L3 LED LED 55 ٪ عظیم را در حداکثر خروجی نور بیش از XM- L2 LED ارائه می دهد ، و یک منبع نقطه LED LED تک {{5} برای کنترل دقیق نوری فراهم می کند. XM- L3 LED همان ردپای مکانیکی و نوری را به عنوان اصلی XM - L® و XM- L2 LED به اشتراک می گذارد ، یک مسیر ارتقاء یکپارچه و چرخه طراحی کوتاه را ارائه می دهد. LED های XLAMP XM - L3 انتخاب ایده آل برای برنامه های روشنایی هستند که به حداکثر خروجی نور از یک منبع به راحتی کنترل شده ، از جمله مشعل ، اتومبیل های پس از خودرو و کانون توجه در فضای باز نیاز دارند.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | کری رهبری |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | 2020 (5050 متریک) |
| رنگ روشنایی: | سفید خنک |
| طول موج/دمای رنگ: | 6500 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 347 LM |
| زاویه مشاهده: | 125 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 700 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 3.42 V |
| رتبه بندی قدرت: | 2.4 W |
| طول: | 5 میلی متر |
| عرض: | 5 میلی متر |
| قد: | 3.02 میلی متر |
| حداکثر دمای کار: | + 85 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 4.52 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | آب پاک |
| سری: | xm - l3 |
| بسته بندی: | قرقره |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | ماسیرل |
| برند: | کری رهبری |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نوع: | LED های کم مصرف |
| وزن واحد: | 0.028992 اونس |
تگ های محبوب: XMLDWT-00-0000-0000U30E1 ، چین XMLDWT-00-0000-0000U30E1 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







