
شرح
XLAMP® XM-L2 LED بر عملکرد بی سابقه XM-L اصلی ساخته شده است ، و در حالی که یک منبع نقطه LED منفرد برای کنترل دقیق نوری است ، باعث افزایش خروجی لومن تا 20 ٪ می شود. XM-L2 LED همان ردپای مکانیکی و نوری را به عنوان XM-L اصلی به اشتراک می گذارد و یک مسیر ارتقاء یکپارچه و چرخه طراحی کوتاه را ارائه می دهد. LED های XLAMP XM-L2 انتخاب ایده آل برای برنامه های روشنایی هستند که در آن به خروجی نور زیاد و حداکثر کارآیی نیاز است ، مانند لامپ های LED ، نورپردازی در فضای باز ، نورپردازی قابل حمل ، نورپردازی داخلی و نورپردازی خورشیدی.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | کری رهبری |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD / SMT |
| بسته / مورد: | smd -2 |
| رنگ روشنایی: | سفید خنک |
| طول موج/دمای رنگ: | 6200 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 300 لیم |
| شاخص ارائه رنگ - CRI: | 65 |
| زاویه مشاهده: | 125 درجه |
| اگر - جریان رو به جلو: | 700 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.85 V |
| رتبه بندی قدرت: | 10 W |
| طول: | 5 میلی متر |
| عرض: | 5 میلی متر |
| قد: | 3.02 میلی متر |
| حداکثر دمای کار: | + 85 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 4.52 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | آب پاک |
| سری: | xmlbwt |
| بسته بندی: | حلقه |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | ماسیرل |
| برند: | کری رهبری |
| اندازه LED: | 5 میلی متر x 5 میلی متر x 3.02 میلی متر |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | XLAMP |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
| VR - ولتاژ معکوس: | 5 V |
| وزن واحد: | 0. 007055 اونس |
تگ های محبوب: xmlbwt -00-0000-0000 u2051 ، چین xmlbwt -00-0000-0000} u2051 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







