
شرح
LED XLamp® XHP35.2 نسل بعدی LEDهای با قدرت بسیار بالا است که در XP ردپای موجود است. LED XHP35.2 که بر اساس آخرین فناوری آرایه LED پرقدرت Cree LED ساخته شده است، ویژگی های ولتاژ، کارایی و قابلیت اطمینان LED XHP35 را در همان ردپای 3.45 x 3.45 میلی متر بهبود می بخشد. LED جدید XHP35.2 کاهش آسان-در ارتقاء را فراهم میکند تا سازندگان روشنایی بتوانند LPW سیستم بالاتری را در طرحهای XHP35 موجود با حداقل هزینه طراحی مجدد سیستم به دست آورند.
LED XHP35.2 گزینهای با شدت-بالا ارائه میدهد. در این سند، اصطلاح XHP35.2 بدون در نظر گرفتن چگالی بالا یا شدت بالا به LED XHP35.2 اشاره می کند. در مواقع لزوم از اصطلاحات High Density و High Intensity برای متمایز کردن عملکرد دو گزینه استفاده می شود.
| ویژگی محصول | ارزش صفت |
|---|---|
| سازنده: | کری ال ای دی |
| دسته بندی محصول: | ال ای دی های سفید |
| RoHS: | جزئیات |
| محصول: | ال ای دی های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | 1414 (3535 متریک) |
| رنگ روشنایی: | سفید گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شار نورانی/شار تابشی: | 475 lm |
| شاخص رندر رنگ - CRI: | 80 |
| زاویه دید: | 135 درجه |
| اگر - جریان رو به جلو: | 350 میلی آمپر |
| Vf - ولتاژ جلو: | 11 V |
| رتبه بندی قدرت: | 4 W |
| طول: | 3.45 میلی متر |
| عرض: | 3.45 میلی متر |
| قد: | 2.65 میلی متر |
| حداکثر دمای عملیاتی: | + 150 C |
| رنگ لنز: | زرد |
| ابعاد لنز: | 3.45 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | پراکنده شده است |
| سری: | XHP35.2 |
| بسته بندی: | قرقره |
| بسته بندی: | نوار برش |
| بسته بندی: | MouseReel |
| برند: | کری ال ای دی |
| نوع محصول: | ال ای دی های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 500 |
| زیر مجموعه: | ال ای دی ها |
| نوع: | LED های کم مصرف |
| وزن واحد: | 0.013742 اونس |
تگ های محبوب: xhp35b-00-0000-0d0hc430e، چین xhp35b-00-0000-0d0hc430e تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







