
شرح
LED XLAMP® XB - D عملکرد ، قیمت و اندازه نسل بعدی- را در تمام برنامه های روشنایی LED به ارمغان می آورد. ردپای XB - d طرح های کوچکتر را با آرایه های متراکم بسته بندی شده برای مخلوط کردن و غلظت بهتر نور امکان پذیر می کند. XB- d طراحی ردپای مشترک و طراحی بسته یکنواخت را در تمام تنظیمات سفید و رنگی ، ساده سازی تخته و طرح های نوری برای بسیاری از سیستم های LED به اشتراک می گذارد. XB- D برای پایین آمدن هزینه سیستم به طور چشمگیری در هر کاربرد روشنایی ، از روشنایی داخلی و خارجی گرفته تا روشنایی معماری و حمل و نقل بهینه شده است.
| ویژگی محصول | مقدار نسبت |
|---|---|
| سازنده: | کری رهبری |
| دسته محصول: | LED های یک رنگ |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های آبی |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | SMD-2 |
| طول موج/دمای رنگ: | 485 نانومتر |
| رنگ روشنایی: | آبی |
| شار درخشان/شار تابشی: | 30.6 LM |
| اگر - جریان به جلو: | 350 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.95 V |
| رتبه بندی قدرت: | 3 W |
| رنگ لنز: | رنگ شده |
| ابعاد لنز: | 2.18 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | پاک کردن |
| سری: | xb - d آبی |
| بسته بندی: | قرقره |
| برند: | کری رهبری |
| قد: | 1.84 میلی متر |
| اندازه LED: | 2.45 میلی متر x 2.45 میلی متر x 1.84 میلی متر |
| طول: | 2.45 میلی متر |
| حداکثر دمای کار: | + 150 C |
| نوع محصول: | LED های یک رنگ |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نام تجاری: | XLAMP |
| نوع: | LED های یک رنگ |
| زاویه مشاهده: | 135 درجه |
| VR - ولتاژ معکوس: | 5 V |
| عرض: | 2.45 میلی متر |
| وزن واحد: | 0.082453 اونس |
تگ های محبوب: XBDBLU-00-0000-000000Y01 ، چین XBDBLU-00-0000-000000Y01 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







