
شرح
Array LED XLAMP® CXA1816 خانواده آرایه های بالاتری و چند منظوره را در یک سکوی کوچکتر و آسان استفاده می کند. با قابلیت اطمینان از روشنایی LED XLAMP ، سطح ساطع کننده کوچک و یکنواخت CXA1816 ، برنامه های روشنایی جهت دار و غیر جهت دار از جمله مقاوم سازی لامپ و طرح های لامپ را امکان پذیر می کند. CXA1816 با استفاده از قوام رنگ 2 مرحله ای ، 3 مرحله و 4 مرحله ای و دارای یک منبع نوری 12 میلی متری ، سطح جدیدی از شار و اثربخشی را به این فاکتور شکل می بخشد. راهنمای طراحی LED Family CX اطلاعات اساسی در مورد الزامات استفاده از LED CXA1816 با موفقیت در طرح های Luminaire ارائه می دهد.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | کری رهبری |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های COB سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | cob - chip - on {{2} board |
| رنگ روشنایی: | سفیدی گرم |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 1380 LM |
| فهرست ارائه رنگ -} cri: | 93 |
| اگر - جریان به جلو: | 450 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 35 V |
| رتبه بندی قدرت: | 15.8 W |
| حداکثر دمای کار: | + 85 C |
| رنگ لنز: | رنگ شده |
| ابعاد لنز: | 12 میلی متر |
| شکل لنز: | مسطح |
| شفافیت لنز: | پاک کردن |
| سری: | CXA1816 |
| بسته بندی: | سینی |
| برند: | کری رهبری |
| اندازه LED: | 17.85 میلی متر x 17.85 میلی متر x 1.7 میلی متر |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 100 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نوع: | LED های کم مصرف |
تگ های محبوب: CXA1816-0000-000N0YM230G ، چین CXA1816-0000-000N0YM230G تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







