
شرح
خانواده LED XLAMP® CMU صنعت-} عملکرد پیشرو در بسته های قابل دسترسی و اندازه LES را ارائه می دهد. خانواده CMU ضمن حفظ سازگاری مکانیکی و نوری با CMT ، تا 10 ٪ LPW بالاتر از خانواده CMT نسل قبلی ارائه می دهند. LED های XLAMP CMU برای برنامه های روشنایی داخلی ممتاز ، از جمله آهنگ ، نقطه و چراغ پایین و همچنین روشنایی در فضای باز بهینه شده اند.
| ویژگی محصول | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سازنده: | کری رهبری |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های COB سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | cob - chip - on {{2} board |
| رنگ روشنایی: | سفید خنثی |
| طول موج/دمای رنگ: | 3000 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 3808 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 82 |
| زاویه مشاهده: | 115 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 720 کارشناسی ارشد |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 34.4 V |
| رتبه بندی قدرت: | 24 W |
| طول: | 19 میلی متر |
| عرض: | 19 میلی متر |
| قد: | 0.9 میلی متر |
| حداکثر دمای کار: | + 140 C |
| بسته بندی: | سینی |
| برند: | کری رهبری |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 225 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نوع: | LED های کم مصرف |
تگ های محبوب: CMU1526-0000-000N0H0A30G ، چین CMU1526-0000-000N0H0A30G تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
یک جفت:XBDGRN-00-0000-000000D01
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







