
شرح
ویژگی
• CRI HIGH ، HIGH - اثربخشی LED های سفید گرم که برای برنامه های روشنایی جهت دار جهت بالا- طراحی شده است.
• چگالی لومن بالا از امیتر یکپارچه ، تا 503 لیتر در میلی متر (3000K) ، ایده آل برای به حداقل رساندن اندازه فیکسچر و در عین حال حداکثر رساندن راندمان نوری در برنامه های روشنایی معماری با کیفیت پرتو.
• حداکثر جریان درایو: 2 A • کارآیی درخشان: TYP. 130 LM/W @ 350 MA ، 85 درجه (3000k)
• دمای رنگ: 2700K ، 3000K ، 3500K ، 4000K
• فهرست ارائه رنگ:> 95
• مقاومت حرارتی کم: 1.6 درجه /وات
• ANSI-} سطل های کروماتیک سازگار
• LM-80 10} ، 000 ساعت داده های موجود در دسترس ، طول عمر عالی TM-21 و پایداری رنگ
• در 2 پیکربندی ردپای لحیم کاری موجود است
• مسیر حرارتی جدا شده برقی
• رتبه 8 کیلو ولت HBM ESD در هر ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
• ROHS و به سازگار
| ویژگی محصول | مقدار نسبت |
|---|---|
| سازنده: | دستگاه های لامپ |
| دسته محصول: | LED های سفید |
| محدودیت های حمل و نقل: |
Mouser در حال حاضر این محصول را در منطقه شما نمی فروشد. |
| rohs: | جزئیات |
| محصول: | LED های سفید |
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته / مورد: | 1414 (3535 متریک) |
| رنگ روشنایی: | سفید خنثی |
| طول موج/دمای رنگ: | 4000 K |
| شار درخشان/شار تابشی: | 122 LM |
| شاخص Rendering Color -} cri: | 95 |
| زاویه مشاهده: | 120 درجه |
| اگر - جریان به جلو: | 350 میلی آمپر |
| VF - ولتاژ رو به جلو: | 2.71 V |
| رتبه بندی قدرت: | 7 W |
| طول: | 3.45 میلی متر |
| عرض: | 3.45 میلی متر |
| قد: | 1.98 میلی متر |
| حداقل دمای کار: | - 40 C |
| حداکثر دمای کار: | + 100 C |
| رنگ لنز: | بی رنگ |
| ابعاد لنز: | 2.6 میلی متر |
| شکل لنز: | گنبد |
| شفافیت لنز: | آب پاک |
| سری: | SST-20-WXH |
| بسته بندی: | قرقره |
| بسته بندی: | نوار برش |
| برند: | دستگاه های لامپ |
| نوع محصول: | LED های سفید |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| زیر مجموعه: | LEDS |
| نوع: | LED های قدرت بالا |
تگ های محبوب: SST - 20 - W40H-A120-K2402 ، چین SST-20-W40H-A120-K2402 تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







